САЙТ КЕРІВНИКА ГУРТКА "WEB-MIDITAUR" ЧЕРНІЄВСЬКОГО ЮРІЯ ВСЕВОЛОДОВИЧА

центр дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради.

Новини

РЕЗУЛЬТАТИ 7 СЕЗОНУ Всеукраїнського конкурсу "ITALENT"

30 січня 2021

Стали відомі результати 7 сезону всеукраїнського конкрусу з IT проектів серед молоді до 19 років iTalent, у якому прийняли участь чотири учасники гуртка "WEB-MIDITAUR" Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради - керівник гуртка Чернієвський Юрій Всеволодович.

Наші гуртківці вперше приймали участь в IT номінації конкурсу - "WEB FRONT-END". У цій номінації учасникам потрібно зробити свій веб сайт з дотриманням певних вимог. Незважаючи на короткий термін навчання - дехто з учасників займається в гуртку менше року, вирішили спробувати свої сили на всеукраїнському рівні. Кожен учасник самостійно вибирав тему роботи.

Критерії до оцінювання робіт були доволі вимогливими до сучасних тенденцій:

ВІЗУАЛЬНА РЕАЛІЗАЦІЯ

Дизайн та зручність. Логічність структури та навігації. Влучність типографіки, самих текстів та ілюстрацій. Якість верстки.

АДАПТИВНІСТЬ

Сайт добре адаптований для мобільних пристроїв.

ІДЕЯ / КОНТЕНТ / РЕАЛІЗАЦІЯ

Наявність та цікавість ідеї проекту, повнота її реалізації. Наскільки проект може бути корисний іншим користувачам.

ВІДПОВІДНІСТЬ

Умовам конкурсу та вимогам до робіт. Роботи, що не відповідають вимогам – розглядитись суддями не будуть.

Наші учасники вирішили прийняти участь у конкурсі з індивідуальними проектами, щоб мати більше шансів на позитивний рейтинг робіт. Всі роботи наших учасників пройшли перевірку на відповідність вимогам конкурсу і були допущені до розгляду суддями.

Вчора - 29 січня 2021 року було підведено підсумки конкурсу і на сайті конкурсу опубліковані результати. Ознайомитися з результатами можна за посиланням: WEB FRONT-END .

Конкурс відбувся повністю в дистанційному режимі, що виявляється доволі зручно. До конкурсу було допущено 79 учасників, роботи яких відповідали вимогам. Розробки сайтів учасників гуртка "WEB-MIDITAUR" теж були розглянуті авторитетними суддями всеукраїнського конкурсу і зайняли відповідно наступні місця:

Місце

21

29

42

47

Участник

Микола Купиро

Денис Сафонов

Денис Шляхтун

Антон Прядко

Вік

13

13

16

14

Робота

Сайт гуртка "Web-Miditaur"

BrainBoost

GameNews

Nature

Бал

21

19

15

14

Враховуючи, що про сам конкурс ми дізналися за місяць до початку прийому заявок і часу на підготовку було зовсім мало, то результати виглядають обнадійливо. Самі учасники налаштовані оптимістично і визнають, що сам факт участі у конкурсі такого рівня дуже мотивував їх до більш інтенсивного і відповідального дослідження та засвоєння певної інформації з сучасних тенденцій в галузі web технологій. Після проведення фіналу відкриється доступ до робіт переможців і ми зможемо відслідкувати сучасні тренди, які надалі будемо застосовувати у власних розробках. На наступний рік ми обов'язково будемо приймати участь у всеукраїнському конкурсі "iTALENT ", а почнемо готуватися вже сьогодні.

14 січня 2021 року розроблена полегшена версія редактора Practice Version for Examples. Версія для демонстрації прикладів. Дана версія має лише необхідні для відображення прикладів модулі.

Перейдіть за посиланням Practice Version for Example для перегляду одного з прикладів.

Усвідомлення того факту, що кількість прикладів, які можна запрограмувати для подачі в текстову область за допомогою кнопок для подальшої демонстрації буде обмежена екраном. Тому було прийняте рішення створити мінімалістичну версію редактора виключно для демонстрації прикладів.

Ідея само по собі не нова, адже з успіхом використовується на платформі w3school. Звичайно, що такий сервіс Practice не може на даному етапі забезпечити, але ідея та мета залишається незмінною - створити україномовний інструмент - не гірше англомовних аналогів.

Отже на виході є полегшена версія Practice Version for Examples!

До учасників гуртка завітав дід мороз та снігуронька

30 грудня 2020 року До учасників гуртка "WEB-MIDITAUR" ЦДЮТ Краснопільської селищної ради з Новорічними подарунками і привітаннями завітали Дід Мороз та Снігуронька!

ОСТАННІ ПРИГОТУВАННЯ ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ

Середа грудня 23, 2020 7:56

Усі хвилюються як перед екзаменом! Чотири учасники гуртка "WEB-MIDITAUR" зареєструвалися для участі у всеукраїнському конкурсі ITALENT - перший та найбільший в Україні конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 19 років.

Наші учасники будуть представляти власні роботи у номінації WEB FRONT-END. У цій номінації потрібно зробити свій веб сайт згідно певних вимог. Вікова категорія 1 - Від 8 до 19 років

Тема роботи: вільна

Як завжди не вистачає часу на останні доробки, ще б пару деньків і все було б клас! Але умови невблаганні! До 25 грудня необхідно вислати роботи для участі у конкурсі! Тому готуємося!

Вийшла оновлена версія онлайн редактора practice

Субота грудня 19, 2020 11:56 am

Оновлення в версії 1.1.2:

Додані нові можливості:

ТЕГИ:

 • Обгорнути або додати тег <s></s>

 • Обгорнути або додати тег <h4></h4>

 • Обгорнути або додати тег <h5></h5>

 • Обгорнути або додати тег <h6></h6>

 • Обгорнути або додати тег <hr></hr>

 • Обгорнути або додати тег <q></q>

 • Обгорнути або додати тег <cite></cite>

 • Обгорнути або додати тег <address></address> з готовим зразком

 • Обгорнути або додати тег <aside></aside>

 • Обгорнути або додати тег <figure></figure>

 • Обгорнути або додати тег <figcaption></figcaption>

 • Обгорнути або додати тег <details></details> Виводиться відразу у такому вигляді <details><summary>ТЕРМІН</summary><p>Текст</p></details>

ПРИКЛАДИ:

До шаблону <layouts> додано:

Теги стилів в блок службових тегів

<head>

<style>

</style>

</head>

два посилання в блок меню

<nav>

<a href="index.html"><i class="fa fa-home fa-fw"></i>Головна</a>

<a href="photo.html"><i class="fas fa-photo-video"></i>Фото</a>

</nav>

До прикладів CSS додано:

 • header

 • footer

Виправлені помилки:

Виправлена помилка показу часу роботи редактора.

ОБГОВОРЕННЯ НА ФОРУМІ

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ

ЗУСТРІЧ З ПРОФЕСІОНАЛОМ

8 грудня 2020 року в першій групі гуртка "WEB-MIDITAUR" центру дитячої творчості Краснопільської селищної ради була проведена година спілкування з професійним web розробником.

Ця зустріч була анонсована учасникам ще на початку року, але через карантинні обмеження та перехід на дистанційну форму навчання вона відтерміновувалася. І ось вона нарешті відбулася! До нас завітав випускник нашого гуртка 2004 року Олександр Чабан. Сама зустріч викликала чималий інтерес серед учасників гуртка, адже до них завітав успішний менеджер у сфері веб розробки. Можливість поспілкуватися віч на віч з людиною, яка пройшла шлях від учасника нашого гуртка до успішного менеджера компанії, яка займається розробкою креативних веб проектів - це круто!

Зустріч пройшла в атмосфері рівного, партнерського спілкування, адже Олександр відразу почав свою розповідь про те, як навчаючись у сьомому класі школи прийшов займатися до гуртка, пригадав наші перші кроки на ниві вивчення основ сайтобудування. Особливо наголосив Олександр, що саме участь у гуртку визначило його подальший вибір професії, яка стала сенсом його життя.

Свою історію навчання, першого досвіду роботи, успіхів і труднощів, які він сам пережив, а також можуть пережити представники даної професії в процесі власного становлення на доволі насиченому ринку праці.

Були озвучені основні сучасні тенденції в розвитку веб технологій, принципи організації роботи його компанії з програмістами різних профілів. Про останні дослідження спеціалістів його компанії Олександр теж розповів, при цьому наголосив на шалену мінливість трендів та технологій і звернув увагу на базові технології, які потрібно постійно досліджувати і вивчати. Олександр продемонстрував веб проекти, які розробляла його команда, також розповів про сучасні технології, які дозволяють обробляти одночасно тисячі потоків інформації одночасно з великою швидкістю. Також була надана інформація про рівні заробітних плат веб розробників різного рівня кваліфікації. Також поспілкувалися на тему взаємовідносин з замовниками веб проектів, про певні тонкощі, на які потрібно особливо звернути увагу.

Олександр наголосив на важливості вміння працювати в команді, досліджувати і ділитися інформацією, постійно вивчати найновітніші тенденції у сфері інформаційних технологій.

Сама зустріч пройшла в дружній обстановці, зацікавлені учасники гуртка могли вільно задавати будь які питання, на які Олександр з задоволенням надавав розгорнуті та змістовні відповіді.


На фото: Рудоман Даня. Мама пише заяву на вступ до гуртка, Даня знайомиться зі своїм робочим місцем. 04.01.2020 р.

РОЗПОЧАВСЯ НАБІР ДО ГУРТКА

З 4 січня 2020 року розпочато набір учнів до гуртка “web-miditaur” центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради. Гурток “web-miditaur” працюватиме по програмі вивчення основ веб технологій. Паралельно проводяться останні приготування комп’ютерів – встановлення необхідного для навчання програмного забезпечення, налагодження інтерактивних засобів та інструментів захисту комп’ютерів.

Запрошуємо учнів разом з батьками відвідати новий клас і написати заяву про вступ до гуртка.

Заява пишеться на ім’я директора ЦДЮТ особисто одним з батьків учня.

Заняття гуртка проводяться згідно попередньо затвердженого розкладу.